V šolskem letu 2020/2021 učenci več ne dežurajo. 

Še vedno pa se izvaja dežurstvo in varstvo vozačev, ki zaradi korona ukrepov potekajo v skladu s protokolom šole. 

 

DEŽURSTVO NA HODNIKU V GARDEROBI PS, 1. NADSTROPJU NA HODNIKU IN V JEDILNICI

 

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

6:45- 7:30

Predmetna stopnja

Tanja Lekić-vhod PP

Lojzka Ivanšek- garderoba

Natalija Žveglič- hodnik 1.nad.

Martina Grojzdek- jedilnica

Lidija Kosec- knjižnica

Jasmina Starčevič-računalnica

Nataša Baznik-vhod PP

Karmen Žugič- garderoba

Lidija Vinkler- hodnik 1.nad.

Martina Grojzdek- jedilnica

Lidija Kosec- knjižnica

Jasmina Starčevič-računalnica

Martina Maček–vhod PP

Lidija Vinkler- garderoba

Tanja Lekić- hodnik 1.nad.

Martina Grojzdek- jedilnica

Lidija Kosec- knjižnica

Jasmina Starčevič-računalnica

Katja Kolman – vhod PP

Nataša Baznik- garderoba

Natalija Žveglič- hodnik 1.nad.

Martina Grojzdek- jedilnica

Lidija Kosec- knjižnica

Jasmina Starčevič-računalnica

Barbara Stopar-vhod PP

Martina Maček- garderoba

Asja Omerzu – hodnik 1.nad.

Martina Grojzdek- jedilnica

Lidija Kosec- knjižnica

Jasmina Starčevič-računalnica

6:45- 7:30

Razredna stopnja

Katarina Polovič- vhod RP

Valentina Hudorovič- hodnik prit.

Martina Grojzdek- jedilnica

Jasmina Vučič- vhod RP

Valentina Hudorovič- hodnik prit.

Martina Grojzdek- jedilnica

Katarina Polovič- vhod RP

Valentina Hudorovič- hodnik prit.

Martina Grojzdek- jedilnica

Janja Leskovar- vhod RP

Valentina Hudorovič- hodnik prit.

Martina Grojzdek- jedilnica

Sergeja Beluhan- vhod RP

Valentina Hudorovič- hodnik prit.

Martina Grojzdek- jedilnica

1.ura

7.30 –8.15

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

2.ura

8.20–9.05

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

MALICA 1-r—3.r.

9:05-9:25

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

3.ura vš

9.10–9.55

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

MALICA 4.r.-9.r.

9:55-10:15

Tanja Lekić- hodnik 1.nadstropje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Asja Omerzu- hodnik 1.nadstropje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Urška Jekler- hodnik 1.nadstropje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Martina Maček- hodnik 1.nadstropje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

Natalija Žveglič- hodnik 1.nadstropje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Martina Grojzdek-pritličje

4.ura

10.15–11.00

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

Lidija Kosec-1.nadstropje

Jasmina Starčevič-1.nadstropje

Valentina Hudorovič-pritličje

5.ura

11.05–11.50

Natalija Žveglič- hodnik 1.nadst.

Mojca Šterk- hodnik 1.nadst.

Urška Jekler/Alojz Blažič – hodnik 1.nadst.

Sandra Glogovšek- hodnik 1.nadst.

Asja Omerzu- hodnik 1.nadst.

1. KOSILO od 1.r. (OPB1)

11:25-11:50

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

2.KOSILO  (Gazice/vozači OPB)

11:50 -12:15

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

6.ura vš

11:55-12:40

Sergeja Beluhan- hodnik 1.nadst.

Martina Maček- hodnik 1.nadst.

Tatjana Špan- hodnik 1.nadst.

Lojzka Ivanšek- hodnik 1.nadst.

Barbara Šurbek Voglar- hodnik 1.nadst.

3.KOSILO OPB2,OPB3

12:15- 12:40

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

Prisotni so učitelji OPB,

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Valentina Hudorovič

Martina Grojzdek

4.KOSILO od 6.r.-9.r, OPB4

12:40-13:00

Natalija Žveglič

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Martina Grojzdek

Alojz Blažič

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Martina Grojzdek

Mojca Šterk

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Martina Grojzdek

Katja Kolman

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Martina Grojzdek

Natalija Žveglič

Lidija Kosec

Jasmina Starčevič

Martina Grojzdek

 

 

 

 

DEŽURSTVO za učence od 1.do 4.razreda          in od 5.do 9.razreda

 

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

5.ura za učence RS

11.05–11.50

Martina Vogrin

Tanja Hajdinjak

Sergeja Beluhan

***

Martina Vogrin

5.ura za učence PP

11.05–11.50

***

Natalija Žveglič

***

***

***

Odmor in 6.ura za učence 1.-4r

11:50-13:00

Valentina Baznik

Tanja Hajdinjak

Katarina Polovič

Sergeja Beluhan

Martina Vogrin

6.ura za učence PP

11:55-12:40

Drago Ivanšek

Katja Kolman

Tanja Lekić

Tanja Lekić

Dušanka Filipič

7.ura za učence 1.-4r

13:00-13:55 ozir.

Do odhoda zadnjega avtobusa

Valentina Baznik

Tanja Hajdinjak

Katarina Polovič

Sergeja Beluhan

Martina Vogrin

Odmor in 7.ura za učence od 5. do 9.r.

12:40-13:55 ozir. do odhoda zadnjega avtobusa

Drago Ivanšek

Katja Kolman

Tanja Lekić

Natalija Žveglič

Dušanka Filipič

 VARSTVO VOZAČEV  za učence od 1.do 4.razreda          in od 5. do 7.razreda        in od 8. do 9.razreda

 

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

5.ura za učence 1.-4r.

11.05–11.50

Andreja Petan

Martina Vogrin

Valentina Baznik

***

Sandra Glogovšek

učilnica

Učilnica 2.a

Učilnica 2.a

Učilnica 4.a

***

Učilnica SLJ

5.ura za učence 5-7r.

11.05–11.50

***

Jasmina Vučič

***

***

***

učilnica

***

Učilnica 4.a

***

***

***

5.ura za učence 8-9r.

11.05–11.50

***

***

***

***

***

učilnica

***

***

***

***

***

Odmor in 6.ura za učence 1.-4r

11:50-13:00

Andreja Petan

Martina Vogrin

Janja Leskovar

Barbara Šurbek Voglar

Sandra Glogovšek

učilnica

Učilnica 2.a

Učilnica 2.a

Učilnica 4.a

Učilnica 2.a

Učilnica 2.a

6.ura za učence 5-7r.

11:50 – 12:40

Katja Kolman

Jasmina Vučič

Tanja Hajdinjak

Barbara Stopar

Martina Maček

učilnica

Učilnica SLJ

Učilnica 4.a

Učilnica SLJ

Učilnica SLJ

Učilnica SLJ

6.ura za učence 8-9r.

11:50 – 12:40

***

Tadeja Božič

Irena Rimc Voglar

Nataša Baznik

Lidija Vinkler

učilnica

***

Učilnica MAT

Učilnica MAT

Učilnica 5b

Učilnica 5.a

7.ura za učence 1.-4r

13:00-13:55 ozir.

Do odhoda zadnjega avtobusa

Andreja Petan

Martina Vogrin

Janja Leskovar

Barbara Šurbek Voglar

Sandra Glogovšek

učilnica

Učilnica 2.a

Učilnica 2.a

Učilnica 4.a

Učilnica 2.a

Učilnica 2.a

Odmor in 7.ura za učence 5-7r.

12:40-13:55 ozir. do odhoda zadnjega avtobusa

Katja Kolman

Jasmina Vučič

Tanja Hajdinjak

Alojz Blažič

Katarina Polovič

učilnica

Učilnica SLJ

Učilnica 4.a

Učilnica SLJ

Učilnica SLJ

Učilnica SLJ

Odmor in 7.ura za učence 8-9r. 12:40-13:55 ozir. do odhoda zadnjega avtobusa

Barbara Stopar

Tadeja Božič

Tadeja Božič

Nataša Baznik

Lidija Vinkler

učilnica

Učilnica MAT

Učilnica MAT

Učilnica MAT

Učilnica  5b

Učilnica 5.a

(Skupno 178 obiskov, današnjih obiskov 1)