Minil je tudi zadnji dan naših doživetij v šoli v naravi. Prebudili smo se v sončno jutro. Po zajtrku smo vsem učencem podelili priznanja za udeležbo v šoli v naravi. Razglasili smo tudi zmagovalce, ki so najbolj skrbeli za urejenost svoje sobe. To so bili fantje iz sobe  Morski psi. Vsekakor pa smo izkoristili čas tudi za plavanje v morju in za raziskovanje obale. Tokrat nismo le nabirali in opazovali morskih živali, temveč smo jih s pomočjo knjigic (določevalnih ključev) tudi poimenovali. Pred kosilom smo spakirali kovčke in še zadnje trenutke namenili prosti igri na igralih. Po kosilu pa smo le še pomagali Savudriji v slovo. Teden je hitro minil, vsi pa že nestrpno čakamo, da zagledamo obraze naših staršev.