Potrebščine 15/16

Seznam DZ, potrebščin in učbenikov za š. l. 2015/16

Pred vami je seznam delovnih zvezkov, učnih gradiv in potrebščin ter učbenikov, ki jih bodo vaši otroci potrebovali v šolskem letu 2015/2016.

Sezname delovnih zvezkov in drugih učnih gradiv ter potrebščin smo posredovali založbam (DZS, Mladinska Knjiga, Kopija Nova).

Le-te so za vas pripravile naročilnice. Sami izberite založbo (nekateri ste jo že), pri kateri boste naročili delovne zvezke in učna gradiva, izpolnite naročilnice in jih pošljite po pošti. Lahko pa delovne zvezke, učna gradiva in potrebščine kupite sami v njihovih knjigarnah, kjer jih običajno nabavljate.

Učbeniške komplete ali posamezne učbenike so učenci že prejeli ob koncu šolskega leta, v začetku septembra 2015 pa bomo učencem 7., 8. in 9. razreda nekatere stare učbenike nadomestili z novimi.

Seznam DZ, potrebščin in učbenikov za š. l. 2015/16