Obveščamo Vas, da  bomo v torek, 31. maja 2016 izvedli tehnični dan za učence od 5. do 6. razreda. Odšli bomo v Šolski center Krško-Sevnica v Krško, kjer bomo preživeli čas od 8.30 do 12. ure. Na začetku bomo prisluhnili predstavitvi šole in vrstah srednješolskih programov, nato se bomo razdelili v delavnice, kjer bodo učenci izkusili praktično delo v praktičnih delavnicah in na računalnikih. Učenci bodo na delavnicah izdelali izdelke, ki jih bodo tudi odnesli domov. Malico bomo vzeli s sabo, učenci pa imajo lahko s sabo kakšen sok, sadje ali prigrizke, mapo in pisalo.

Odhod načrtujemo ob 8.00, prihod pa predvidoma 12.30. Učenci bodo imeli možnost kosila v šoli. Spremljevalni učitelji bodo Terezija Šneberger, Aleš Torkar in Andreja Ninković.

Stroške prevoza boste poravnali preko položnice.

V upanju, da bomo preživeli lep, poučen in dan prežet z dogodivščinami,

Vas lepo pozdravljamo.

Šolska svetovalna delavka:                                                               Ravnateljica:
Andreja Ninković, spec.                                                                    dr. Stanka Preskar