V vrtcu Pikapolonica pri OŠ Cerklje ob Krki smo se strokovne delavke pod vodstvom vzgojiteljice Katje Mavrin odločile, da bomo v šolskem letu 2019/2020 otrokom pripravile dve lutkovni predstavi.

Prvo predstavo smo otrokom podarile v času prazničnega decembra, in sicer 23. 12. 2019, v dopoldanskem času. Priprave so potekale približno dva meseca, kar je vključevalo dogovore, izdelavo lutk, vaje, postavitev scene ter izvedbo same lutkovne predstave Rokavička. V lutkovni predstavi so sodelovale: Katja Mavrin, Mojca Žnidarič, Danijela Soldat, Rezika Špiler, Monika Trefalt, Maja Dušić, Jožica Kodrič in Renata Baznik.

Naslednjo predstavo, prav tako v izvedbi vzgojiteljic vrtca, si bodo otroci lahko ogledali proti koncu šolskega leta.

Katja Mavrin