V ponedeljek, 14. 10. 2019, je na osnovni šoli Brežice potekalo občinsko prvenstvo v nogometu skupine A za učence letnik 2005 in mlajše.

Prvo tekmo so naši učenci zmagali ekipo OŠ Velike Doline z rezultatom 2:1. Z identičnim rezultatom so bili boljši od OŠ Bizeljsko in si tako pred zadnjo tekmo že zagotovili napredovanje v finale občinskega prvenstva. Na zadnji tekmi so izgubili s 5:0 proti močni ekipi iz OŠ Brežice.

V sredo, 16. 10. 2019, je sledilo finale občinskega prvenstva, kjer so bili naši učenci manj uspešni. Premoč so morali priznati na vseh treh tekmah. Prvo tekmo so izgubili z 3:1 proti OŠ Globoko, drugo 6:0 proti OŠ Brežice, na zadnji pa so klonili proti OŠ Artiče prav tako z rezultatom 6:0.

Ekipo šole so sestavljali: Kuntarič Sebastijan, Lovše Juš, Baznik Din, Vintar Rok, Irt Jan, Škaler Filip, Sintič Žan, Zorko Vid Klemen in Kožar Tiam.

Čestitke vsem učencem!

Zapisal:
Blaž Milar

 

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost