Letošnji Teden otroka® (3. – 9. oktober), ki že od leta 1954 poteka vsak prvi teden v oktobru, nosi sporočilo SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Osredotočili se bomo na druženje z vrstniki in grajenje medsebojnih odnosov, kar je nujno potrebno za ustrezen socialni in psihološki razvoj otrok. Letošnja glasbeno obarvana poslanica nosi naslov Skp se mava dobr” , njen avtor in izvajalec pa je priljubljeni raper NIPKE,  ki je tudi letošnji  ambasador Tedna otroka®.

Strokovne delavke smo  pripravile obogatitvene dejavnosti za otroke, ki bodo potekale od 3. do 7.10.2022. TEDEN-OTROKA (1)

Tudi v letošnjem letu bomo zbirali različne pripomočke in potrebščine, ki bi jih za brezdome kužke in muce potrebovali v Zavetišču Brežice. Več v priponki.

Dogovorili smo se, da bi tudi v letošnjem letu poskušali obogatiti sredstva v šolskem skladu s pomočjo akcije Šolski sklad ni zaman. Več v priponki.

Lepo vas pozdravljamo ter želimo tudi vam plešoč in ustvarjalen teden otroka.

Pomočnica ravnateljice vrtca: Renata Baznik