Tudi naša šola se je priključila dobrodelni akciji Pokloni zvezek, ki jo organizira Slovenska karitas.

Včasih se je dobro zamisliti, da nimajo vsi okoli nas enakih pogojev in da jim pomoč vedno pride prav.

Na svetu si nismo vsi enaki – eni so manjši, eni večji, nekateri imajo svetle, nekateri temne lase.. A ne glede na vse, smo si vsi enaki.

Doseči želimo, da bi se vsi zavedali, da ljudje okoli nas mogoče potrebujejo pomoč.

Na srečanju šolske skupnosti smo učenci izdelovali plakate za dobrodelno akcijo Pokloni zvezek. Pogledali smo si tudi posnetke o dobrodelnih akcijah. Plakate smo izobesili na panoje po šoli, da bi k akciji povabili čimveč ljudi.

Zbiramo nove, A4 črtaste zvezke, ki jih bomo podarili otrokom iz socialno ogroženih družin. Zbiranje zvezkov bo potekalo do 7. junija 2024. Zbiralno mesto je pred pisarno šolske svetovalne službe.

SODELUJ IN POMAGAJ TUDI TI!

Zapisala: Samanta Kranjc, 8.a