Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da bo v prihodnjih dneh objavljen javni razpis za vpis otrok v vrtec za šolsko leto 2024/2025 za sprejem otroka s 1. 9. 2024. Javno bo objavljen 29. 2. 2024 na spletnih straneh vseh vrtcev v občini, na spletni strani Občine Brežice in v Posavskem obzorniku.

Vpis novincev v vrtec bo potekal od 4. do 11. marca 2024.

V tem času bo potrebno oddati VLOGO ZA VPIS OTROKA V VRTEC, ki bo prav tako še objavljena na naši spletni strani.

Vloge sprejemamo:

• po navadni pošti na naslov: Vrtec Pikapolonica pri OŠ Cerklje ob Krki, Cerklje ob Krki 3, 8263 Cerklje ob Krki
  • ali elektronski pošti na naslov: vrtec@cerkljeobkrki.si
  • osebno, vsak dan razpisa

PRIJAZNO VABLJENI.

Za dodatne informacije glede vpisa se lahko posvetujete s pomočnico ravnateljice vrtca Renato Baznik na telefonski številki 074969622 ali po e-pošti: vrtec@cerkljeobkrki.si.

Pomočnica ravnateljice vrtca: Renata Baznik                                   Ravnateljica OŠ in vrtca: dr. Maja Matrić