Spoštovani starši !

Pred nami je čas načrtovanja poletnih počitnic. V času počitnic želimo optimalno organizirati in izvajati program predšolske vzgoje za vaše otroke. Organizacija in izvedba dela v vrtcu nam bo lažja, če boste sporočili časovni termin vaših počitnic.Hkrati pa ne pozabite, da lahko uveljavljate možnost rezervacije, ki mora biti strnjena vsaj 15 delovnih dni. Lahko pa izpolnite tudi izpisnico (za otroke, ki gredo v prvi razred). Obrazce dobite pri svojih vzgojiteljicah ali na spletni strani vrtca.Prosimo vas za izpolnitev priložene prijave, ki jo oddate vzgojiteljem v oddelku vašega otroka. Prijavo oddajte do ponedeljka, 11.6.2018.

Hvala za sodelovanje in veliko sončnih dni!

Pomočnica ravnateljice vrtca:                                            ravnateljica:

Renata Baznik                                                                    dr. Stanka Preskar