V sredo, 11. 12. 2019, smo se z učenci od 6. do 9. razreda, ki so se prijavili, odpravili v Ljubljano na ogled odbojkarske tekme lige prvakov med ACH Volley iz Ljubljane in Kemerovim iz Rusije.

Pred pričetkom tekme smo se sprehodili skozi center Ljubljane. Iz avtobusa smo izstopili pri Križankah, nato pa pot ob Ljubljanici nadaljevali do Prešernovega trga. Med potjo smo si ogledovali novoletne lučke, ki nas niso pustile ravnodušne.

Ko smo prepešačili v Tivoli je bilo za tekmo že vse pripravljeno. Po predstavitvi ekip se je tekma lahko začela. Gostje iz Rusije so veljali za izrazite favorite, vendar smo z glasnim navijanjem pomagali naši ekipi, da je prišla do favorizirane zmage. Tekma je trajala skoraj dve uri, saj je bilo odigranih kar pet setov. Kljub temu, da so naši povedli 2:0 so se Rusi uspeli vrniti na 2:2 v setih. V zadnjem, odločilnem setu pa so naši na krilih nas, navijačev prišli do zaslužene zmage.

Polni novih spominov in praznih baterij smo se nekaj čez 22. uro vrnili nazaj pred šolo.

Zapisal:
Blaž Milar

 

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost