Spoštovani!

Bliža se praznični čas in strokovne delavke vrtca smo se tudi letos odločile, da pripravimo praznično stojnico s prostovoljnimi prispevki za šolski sklad. Mislimo, da bi v decembrskem času vsem prijalo malo več prazničnega vzdušja. Praznična stojnica bo potekala 11. 12. 2023 in 12. 12. 2023 med 14.00 in 16.00 uro, v sredo 13.12.2023 pa od 14.00 do 17.30 ure. Stojnica bo tako kot lani pred glavnim vhodom vrtca.

Vabljeni ste tudi vi starši, da sodelujete in pripravite nekaj za na stojnico (izdelke, domače dobrote,…) ali pa podarite kakšno igračo ( družabno igro, sestavljanko…) ali knjigo, ki jo vaš otrok več ne potrebuje, nekdo se bo pa lahko zelo razveselil.

Tisti, ki se boste odločili pomagati, napolniti stojnico, to sporočite svojim vzgojiteljicam in izdelke prinesite v vrtec do 6.12.2023, da vse pripravimo za stojnico.

Hkrati pa vas prosimo, da vzgojiteljicam (lahko tudi preko e asistenta) sporočite dodatno telefonsko številko osebe, ki je dosegljiva, ko je otrok v vrtcu, v primeru, da starši/skrbniki niste dosegljivi. Hvala za sodelovanje.

Kolektiv vrtca vam vsem skupaj želimo lep praznični čas!

Pomočnica ravnateljice vrtca:  Renata Baznik

Srečno otroštvo je eno najlepših daril,
ki ga odrasli lahko, ker imajo to moč,

podarijo svojim otrokom.