Tudi v letošnjem šolskem letu smo na ravni celotnega vrtca praznovali Teden otroka. Teden otroka je projekt Zveze prijateljev Mladine Slovenije in se začne vsak prvi ponedeljek v mesecu oktobru. Projekt temelji na obeleževanju Svetovnega dneva otroka, ki ga je leta 1956 priznala Generalna skupščina Združenih narodov. Mednarodna zveza za varstvo otrok in Mednarodni fond za pomoč otrokom Unicef, pa sta od leta 1957 skrbela za obeleževanje tega dne.  Teden otroka je torej projekt Zveze prijateljev mladine Slovenije že od leta 1954. Letošnja osrednja tema Tedna otroka, ki je potekal od 3. do 9. oktobra 2022, je bila SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Povezava izhaja iz pesmi priljubljenega NIPKEja »Skp se mava dobr«.

Na spodnjem linku si lahko pogledate kako smo ta dan obeležili v našem vrtcu Pikapolonica. Vabljeni k ogledu.     

TEDEN OTROKA V VRTCU PIKAPOLONICA

                                                                                            Pomočnica ravnateljice vrtca : Renata Baznik                    

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost