Šolsko leto se hitro približuje h koncu, zato smo tudi na naši šoli dobili zmagovalni razred v tekmovanju Čisti zobje. Najbolj vestno so letos ščetkali zobke 5.a, zato so si prislužili prav posebno nagrado. V torek, 30.5.2023 so se podali na pot proti Ljubljanski Hali Tivoli, kjer so jim nepozabno predstavo pripravili akrobati iz skupine Dunking Devils, za dobro “žurko” pa je poskrbela skupina Polkaholiki. Učenci so veliki oboževalci omenjene akrobatske skupine, zato so izkoristili priložnost in jih poprosili za kakšen avtogram in spominsko fotografijo. Tega doživetja zlahka ne bodo pozabili, saj jih je dogodek prevzel s sproščenostjo in dobro voljo. Tudi plesa in petja ni manjkalo. Dogodek je prehitro minil, v veselem vzdušju smo pomahali Hali Tivoli v slovi in se odpravili na avtobus. Med vožnjo proti domu smo delili svoje občutke in prijetno zaključili dan. Res je bil prežet z veliko pozitivne energije!
(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost